marta kwolek make up artist | o mnie
Wizażystka, stylistka z dyplomem mistrzowskim, właścicielka Studia Makijażu w Tyczynie koło Rzeszowa. Absolwentka Warszawskiej Akademii Wizerunku oraz Pro Make up Academy.
1182
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1182,page-parent,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.5.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Marta Kwolek

Wizażystka, stylistka z dyplomem mistrzowskim, właścicielka Studia Makijażu w Tyczynie koło Rzeszowa.

Absolwentka Warszawskiej Akademii Wizerunku oraz – uważanej obecnie za najlepszą w Polsce  – Pro Make up Academy w  Warszawie.

Ukończyła szkolenie „Beauty Bridal Creator”, a także wiele kursów doskonalących, w tym u światowej sławy wizażystów takich jak David Molina, Fabienne Rea czy Karla Powell. Ponadto uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach makijażu w Akademii Couleur Caramel w Paryżu.

Aktualnie kontynuuje naukę w Makeup Instructors Academy w Warszawie.

CERTYFIKATY

Działalność

Współpracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie Warszawy i Rzeszowa.

Współautorka wystaw fotograficznych ##BEAUTY ##BEAUTY2, do których wykonała makijaże i fantazyjne nakrycia głowy.

Współorganizatorka i prelegentka Kongresu Kobiet w G2A Arena, targów Beauty Forum, Konferencji  Zdrowia i Urody oraz cyklicznych Śniadań Biznesowych dla Kobiet w hotelu Hilton w Rzeszowie

##BEAUTY##BEAUTY2

Nagrody

Czerwiec 2017 – II miejsce w międzynarodowym konkursie Carpatian Art of Fashion

Luty 2018 – Kongres Przyszłości Biznesu Beauty Warszawa – finalistka (I wyróżnienie) w konkursie „Salon najbardziej dla klienta”

Lipiec 2018 – I miejsce w konkursie Orły Kosmetyki

Oferta

Specjalizuje się głównie w makijażu ślubnym, ale jej oferta obejmuje również makijaże okolicznościowe, profesjonalne sesje zdjęciowe, lekcje makijażu dla klientek indywidualnych, warsztaty dla wizażystek, szkolenia wizerunkowe dla firm z zakresu makijażu biznesowego oraz tzw. dress-code w makijażu, obsługa eventów firmowych, pokazy makijażu podczas wieczorów panieńskich, szkolenia i warsztaty z zakresu makijażu profesjonalnego dla branży beauty – również refundowane ze środków unijnych (Baza Usług Rozwojowych)

OfertaCennik

Publikacje

Od kilku lat współpracuje z magazynami branżowymi – kilkakrotnie jej  makijaże trafiły na okładkę. Publikuje swoje prace w magazynach o tematyce ślubnej, m.in. Moda Ślub oraz Panna Młoda.

Moda ŚlubPanna Młoda

O sobie

Jestem wielką pasjonatką makijażu, którym od kilku lat mam przyjemność zajmować się profesjonalnie.

Doceniam Wasze zaufanie, którym obdarzacie mnie w dniu Waszego ślubu i innych ważnych dla Was sytuacjach życiowych. Dziękuję, że mogę być z Wami i Wam towarzyszyć. Bezcenne są dla mnie wszystkie te chwile, podczas których podchodzicie do lustra i na Waszych twarzach pojawia się uśmiech szczęścia.

Z pasji tworzę rozmaite stylizacje do sesji, które przewijać się będą w moim portfolio. Poszukuję ciągle nowych twarzy, we współpracy z fotografem pomagam modelkom zbudować portfolio.

Zapraszam na makijaże ślubne, okolicznościowe, do sesji zdjęciowych oraz na indywidualne lekcje makijażu i kursy wizażu.